طراحی سایت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت از جمله پروژه های طراحی سایت در مشهد است که شرکت آرتان پایا به خوبی آن ها را انجام می دهد. البته خدمات طراحی سایت محدود به شهر و محل خاصی نمی شود و شما می توانید از هر جای ایران و جهان برای داشتن سایت مخصوص به خود به این شرکت سفارش دهید. در یادداشت های گذشته همچون چرا وکلا باید سایت داشته باشند؟ مفصل به این موضوع پرداختیم که چه دلیلی وجود دارد که وکلا باید در فضای مجازی حضور داشته باشند.

در این یادداشت اما می خواهیم در خصوص فرایند طراحی سایت وکالت صحبت کنیم. این که این پروژه باید به چه صورتی انجام بشود تا برای وکیل مورد نظر یا حتی شرکت حقوقی که می خواهد از رقابت در فضای مجازی جا نماند بهترین سود را داشته باشد. به هر شکل همانطور که اشاره کردیم حضور در فضای مجازی امروز دیگر به یک ضرورت بدل شده است. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که رقبای شما صرفا به صورت سنتی فعالیت کنند. همچنین مردم و موکلین شما هم به شکل حضوری به دفتر شما رفت و آمد کنند تا پرونده های خود را پیگیری کنند.

امروز دیگر آن دوران به سر رسیده است و مردم برای وقت خود بیش از گذشته اهمیت قائل هستند. از طرفی حضور و فعالیت در فضای مجازی به وسیله طراحی سایت می تواند یک حضور بنیادی و قوی برای شما باشد. در ادامه این یادداشت بیشتر در خصوص این مورد صحبت خواهیم کرد. اگر شما هم وکیل هستید یا شرکت حقوقی دارید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

طراحی سایت وکالت به چه منظور انجام می شود؟

artanpaya

طراحی سایت وکالت

برای طراحی سایت وکالت باید در ابتدا بدانیم که هدف و قصد ما از حضور در فضای مجازی چیست؟ در یادداشت چرا طراحی سایت وکلا دارای اهمیت است؟ به این موضوع بیشتر پرداختیم. اما به طور خلاصه باید گفت قطعا هر کسب و کاری برای آن که در گام اول بتواند خود را حفظ کند و رشد کند و در گام دوم بتواند با رقبایش رقابت کند نیاز به حضور در فضای مجازی دارد. این فضا به صورتی است که برای همه افراد و کسب و کارها سودآور خواهد بود.

کسی از فضای مجازی و فعالیت در آن ضرر نخواهد کرد. مگر کسب و کارهای سنتی که نمی خواهند با این روند همراه شوند. مگر افرادی که دوست ندارند از طریق پیشرفت تکنولوژی زندگی راحت تری را برای خود بسازند. به همین دلیل منطقی نمی آید که قشر منطقی و فرهیخته وکالت از این فضا دور بماند یا حتی در مقابل حضور در این فضا مقاومت کند.

اما پس از آن که به تعیین هدف و قصد خود برای طراحی سایت رسیدیم باید شیوه انجام این کار را نیز مشخص کنیم. مهارت طراحی سایت یک مهارت و دانش تخصصی است بنابراین نیاز به افراد متخصص دارد. در غیر این صورت فرد یا افراد باید وقت کافی برای آموزش بگذارند تا بتوانند یک سایت خوب برای خود طراحی کنند. طبیعتا با توجه به اینکه وکالت از آن دسته مشاغل سخت و زمان بر به حساب می آید قاعدتا روش دوم ممکن نیست. پس باید از یک تیم حرفه ای و متخصص همانند آرتان پایا برای این کار استفاده کرد.

چرا به طراحی سایت وکالت نیاز است؟

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

از مهم ترین پاسخ هایی که می توان برای این پرسش آورد این است که طراحی سایت وکالت به طور خلاصه کار افراد را سریع تر راه می اندازد. زمانی که سایتی وجود نداشته باشد موکلین ملزم هستند که به صورت مستمر به دفتر وکیل خود مراجعه کنند. این بدان معناست که نمی توانند به طور پیوسته و در زمان های مختلف از خدمات وکیل خود بهره مند شوند. در عصر ارتباطات این موضوع قابل هضم نیست. نمی توان خدماتی را ارائه کرد اما صرفا در ساعات خاصی از روز.

حال با وجود یک ساعت خوب و با کیفیت افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روز که خواستند سوالات خود را مطرح کنند. همچنین بلاگ ها و محتواهایی که در سایت ها قرار می گیرد می تواند پاسخ گوی بسیار از پرسش های موکلین و مراجعین باشد. از طرفی این بستر می تواند به خوبی باعث رشد آگاهی افراد در زمینه مسائل حقوقی شود که در نهایت منجر به کاهش پرونده های حقوقی در دادگاه ها خواهد شد.

اما مواردی که در بالا ذکر شد تنها گوشه کوچکی از خدمات گسترده ای است که فضای مجازی می تواند به وکلا ارائه دهد. طراحی سایت وکالت خود به تنهایی دارای مزایای بی شماری است که سعی کردیم به شکل تیتروار در ادامه به برخی از آن ها اشاره کنیم.

مزایای داشتن سایت

همانطور که اشاره کردیم مزایای داشتن سایت برای وکلا بسیار زیاد است. این مزایا به طور خلاصه و تیتروار به شکل زیر هستند:

  • پرداخت آنلاین هزینه وکالت
  • دسترسی به رزومه وکیل
  • پرسش و پاسخ سوالات موکلان
  • داشتن بخش مرتبط با دعاوی کیفری
  • تنظیم قرارداد های داخلی و بین اللملی
  • امکان آپلود و ارسال مدارک برای مشاوره دقیق‌ تر وکالت
  • آموزش های حقوقی
  • مشاوره حقوقی آنلاین

این موارد تنها برخی از مزایای داشتن سایت برای وکلا است. بدون شک هر فردی می تواند استفاده های زیادی از سایتی که دارد داشته باشد. این موضوع تنها محدود به این موارد بنابراین نمی شود. یک نکته مهم دیگری که طراحی سایت وکالت را برجسته می کند این است که فضای سایت و فضای امن تری است.

همانطور که می دانید به دلایل مختلف شبکه های اجتماعی در کشور فیلتر یا با خطر فیلترینگ مواجه هستند. بنابراین فعالیت در آن ها نمی تواند به صورت کامل تضمین شده و پایدار باشد. لذا باید در بستری فعالیت کرد و پتانسیل ها را بنا نهاد که از امنیت بالاتری برخوردار باشد. فضای سایت دقیقا همین فضا و بستر را مهیا می کند. البته این موضوع صرفا برای وکلا نیست بلکه هر کسب و کار دیگری هم باید به آن دقت کند.

همچنین شما می توانید از طریق سایت به دلیل وجود هاستی که دارد از یک فضای ذخیره سازی امن شخصی برخوردار شوید. اتفاقی که در شبکه های اجتماعی برای شما قابل دسترس نیست. به همین دلیل داشتن سایت می تواند امنیت محتوای شما را نیز تضمین کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *